Podpořené projekty

1. turnaj Plzeňské šachové ligy 2023/24

V pátek 20. 10. 2023 byla ve studovně FAV ZČU zahájena další sezóna Plzeňské šachové ligy. Úvodního turnaje se zúčastnilo 42 mladých šachistů a my jsme rádi přispěli do turnaje drobnými cenami.

Nové šachové kroužky v Plzni

Díky podpoře od Města Plzeň jsme poskytli šachovým trenérům herní a výukový materiál (šachové soupravy, hodiny, software), díky kterému bylo možné rozběhnout hned čtyři nové šachové kroužky v Plzni – dva na Krašovské a jeden ve Lhotě a jeden v rámci Akademie nadání.

Šachové soustředění Střelské Hoštice 2023

Na přelomu září a října se ve Střelských Hošticích uskutečnil přípravný tréninkový kemp před Extraligou a 1. ligou mládeže. Kemp jsme pomohli zajistit jak personálně, tak materiálně.

Jiráskovo náměstí žije 2023

Pro Akademii nadání z.s. jsme materiálně a personálně zajistili stánek se zahradními šachy na akci Jiráskovo náměstí žije. Zároveň spolku zajistíme lektory a materiál pro pravidelný šachový kroužek v letošním roce.

Sportmanie Plzeň 2023

V průběhu devíti dnů na největší sportovní akci v Plzni dorazilo přes 50 tisíc lidí, kteří si na vlastní kůži mohli vyzkoušet na 80 sportů. Mezi nimi i šachový stánek, na kterém jsme se spolu se Šachovým klubem 64 Plzeň podíleli.

Přejít nahoru